Vážení klienti, vítejte! Věnujte prosím pozornost provozní době e-shopu: Příjem objednávek e-shopem průběžně, Expedice St, Doručení do Pá (za součinnosti dopravce PPL, Zásilkovna). Vše skladem.

Benefity hedvábí LOVESILK

Péče o pleť

Hedvábí nevsakuje a nestírá kosmetické produkty (noční krémy, séra) tak, jako tradiční bavlněné povlečení. Kromě toho samo o sobě nevysušuje pleť, ale naopak přispívá k její správné hydrataci. Díky svému povrchu nezachytává o pleť a redukuje tvorbu drobných mimických vrásek (otlačení), které při spánku vznikají. Pleť je hladší, jasnější a lépe vyživená.

V kosmetickém a filmovém průmyslu je tento efekt hedvábí velmi dobře znám a světovými celebritami hojně využíván.

 

Vlasová péče

Pro efekt hedvábných vlasů je spánek na hedvábném povlečení ideální – během noci se vlasy tolik necuchají, neelektrizují a nevysušují. Kontaktem s hedvábím se nenarušuje jejich struktura. Jde o další „trik“ dobře známý ve světě top modelingu a filmového průmyslu.

 

Termoregulace

Hedvábné lůžkoviny jsou prodyšné a velmi pohodlné. Hedvábí díky svým přirozeným vlastnostem odvádí vlhkost, takže udržuje optimální pohodu po celou noc. V tomto směru je vynikající volbou pro ty, kdo trpí návaly horka nebo nadměrným pocením.

Lůžkoviny z hedvábí jsou vhodné i pro zimní období, neboť jeho termoregulační vlastnosti udrží komfortní teplotu bez toho, aby Vás zatěžovala těžká přikrývka – hedvábné přikrývky jsou tak lehoučké, že se na první dotek zdá až neuvěřitelné, jak výhřevné mohou v případě potřeby být.

Spát pod hedvábnou přikrývkou a na hedvábném povlečení je jako spát na „nadýchaném obláčku“. Přirozená struktura hedvábných vláken, kterými jsou přikrývky plněné, vytváří pocit příjemného „objetí“ a mj. i tento efekt pomáhá udržovat optimální tepelný komfort po celou noc.

 

Hedvábí pro astmatiky a alergiky

Hedvábí samo o sobě je nehostinné pro roztoče. Nedrží se v něm prach ani plísně. Je tak ideálním materiálem pro každého, kdo trpí astmatem nebo alergiemi. Tím, že je přírodní hedvábí hypoalergenní, je velmi vhodné pro ekzematiky a děti i dospělé s citlivou pokožkou.

Lidé, kteří používají hedvábné lůžkoviny delší dobu, pozorují i pozitivní změny ve vztahu k oběhovým problémům nebo jiným chronickým obtížím a bolestivým stavům. Tato pozorování nemáme lékařsky podložená, na druhou stranu nelze nezmínit dobrozdání mnohých, kteří tyto účinky zaznamenali.

Naši zákazníci bez ohledu na zdravotní dispozice shodně uvádějí, že spí lépe než kdykoliv předtím.

 

Snadná údržba

Péče o hedvábné povlečení není nikterak komplikovaná. Dle instrukcí, které uvádíme u každého produktu, vesměs platí, že povlečení je pratelné v pračce na program na jemné prádlo nebo ruční praní a teplotu 30°C za použití jemného pracího prostředku nebo ještě lépe prostředku určeného přímo na hedvábí. Díky vysoké kvalitě materiálu Vám při dodržení tohoto postupu výrobky vydrží dlouhá léta.

 

Trvanlivost

Životnost hedvábí je při běžném užívání 15 – 20 let, a to především díky skutečnosti, že naše výrobky jsou z hedvábí v kvalitě A mulberry. Materiál  je tak velmi odolný.