Vážení klienti, z provozních důvodů na straně dodavatele je v současnosti přerušen příjem objednávek na atyp a zakázkové rozměry. S poděkováním za pochopení a přáním pěkného léta, LOVESILK

Lenka Jahodová

Se značkou Lovesilk mě pojí jedno velké pouto. Byl to právě povlak na polštář, který jsem si zde zakoupila a který se mi stal osudným...
 
Výjimečná kvalita hedvábí, na kterou jsem před tím nikde nenarazila. Úžasná hebkost a zároveň pevnost materiálu mě jednoho krásného rána přivedli k nápadu. A sice ušít z toho povlaku luxusní masážní rukavičky pro vyhlazování a lifting obličeje. Díky pěstícím vlastnostem hedvábí a jeho dokonalé skluznosti si můžete dopřávat omlazující masáže bez nanášení olejů.

Jsem certifikovanou lektorkou obličejové jógy, absolventkou školy manuálního liftingu a nyní i autorkou originálních masážních rukaviček z pravého hedvábí, které si zamilovaly již stovky žen. Kurz omlazovacích technik včetně luxusních masážních rukavic objevte na www.luxmaru.cz. 
 
Hledala jsem po světě to nekvalitnější hedvábí pro výrobu rukaviček...dlouho...a našla. Ale to nejkvalitnější jsem zažila od firmy Lovesilk.

 

Lenka Jahodová, www.luxmaru.cz