Vážení klienti, vítejte! Věnujte prosím pozornost provozní době e-shopu: Příjem objednávek e-shopem průběžně, Expedice St, Doručení do Pá (za součinnosti dopravce PPL, Zásilkovna). Vše skladem.

Lucie Svoboda

Umělkyně a malířka Lucie Svoboda, která spí na růžovém hedvábí LOVESILK,  nám napsala: "Hledám slova, jak přijmout tuto zpětnou vazbu na hedvábný polštář, který mi byl doporučen, a já poslechla volání zažít to, co je mi nenásilně doporučeno. Nejraději bych ten pocit vyslala hedvábným jazykem, aby to bylo opravdu přesné...

První noc byla o zvyku na novou texturu polštáře, která příjemně chladí, je jemně klouzavá.....jak je mým dobrým zvykem, zabořila jsem se obličejem do polštáře a ráno se probudila v poloze, o které se říká, že je známkou toho nejklidnějšího a hlubokého spánku. Je to poloha na zádech, jako miminko, ruce pokrčené v úrovni hlavy. Po pár dalších nocích na polštáři LOVESILK je pro mě neméně zanedbatelné, že se ráno budím s vlasy, jak to znáte z filmu, kdy se v duchu ptáte, jak je možné, že hlavní hrdina vstává, jako by právě přišla od kadeřníka...tedy není to tak úplně doslova, ale na hlavě mám teď ráno vždy krásně splývající vodopád vlasů, které jsou sexy ležérně nacuchané a neelektrizují.."

Luciiny obrazy najdete na jejím webu www.luciesvoboda.cz