Vážení klienti, vítejte! Věnujte prosím pozornost provozní době e-shopu: Příjem objednávek e-shopem průběžně, Expedice St, Doručení do Pá (za součinnosti dopravce PPL, Zásilkovna). Vše skladem.

Veronika D.

Lifestyle bloggerka Veronika píšící na svém blogu www.veronikad.com podrobné recenze a užitečné tipy nejen na kosmetické vychytávky, o hedvábí LOVESILK po jeho několika měsíčním testování napsala:

"Chcete svoji skin a hair care pozvednout ještě o level výš? Jestli ano, tak si pojďte něco přečíst o benefitech hedvábné masky na spaní a povlaku na polštář (tzv. LOVESILK BEAUTY SET). Mám set z www.lovesilk.cz, kde najdete produkty z kvalitního 100% morušového hedvábí a ráda Vám řeknu PROČ jsem si je zamilovala:

- Hedvábí nemá absorbční vlastnosti jako bavlna, takže kosmetické produkty se do něj nevstřebávají a tím pádem zůstávají déle na pleti a mohou dělat svoji práci. Naopak bavlněné povlaky do sebe vstřebávají přirozeně produkovaný olej a bakterie z naší pleti a vlasů a z polštáře se tak snadno může stát petriho miska.

- I proto je hedvábné povlečení skvělou volbou při boji s akné, které se vlivem tření pleti o bavlněný povlak může často zhoršovat.

- Hedvábí LOVESILK chrání vlasy proti třepení, vypadávání i lámání. Ráno jsou krásně jemné a neelektrizují.

- Kvalitní hedvábný povlak na polštář pomáhá v pleti i vlasech udržet hydrataci.

- Hedvábné povlečení výborně působí jako prevence vzniku otlakových vrásek, hlavně v oblasti očí.

- Morušové hedvábí LOVESILK je antibakteriální a hypoalergenní a tedy vhodné i pro extra citlivou pleť. Díky jeho struktuře (hladké proteinové vlákno) a technologii výroby (hustě tkaná metráž) se v něm nemnoží roztoči.

- Přírodní hedvábí je termoregulační a prodyšné. V létě neskutečně příjemně chladí a v zimě udrží optimální teplotu."

Veronika píše nejen na blogu VeronikaD., ale kvalitní inspiraci sdílí také na svém instagramu @veronikamrl.